20 maja 2026 r.
DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE!
Nasza szkoła przystąpiła do projektu ekologicznego „WSZYSTKIE DZIECI ZBIERAJĄ ELEKTROŚMIECI”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży oraz edukacja w zakresie właściwego gospodarowania odpadami. W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny nasza szkoła otrzyma bon, który wykorzystamy na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych.
WYSTARCZY MOBILIZACJA DO DZIAŁANIA, PORZĄDKI DOMOWE I CHĘCI!
MAMY NADZIEJĘ, ŻE PRZYŁĄCZYCIE SIĘ DO ZBIÓRKI I POMOŻECIE NAM ZEBRAĆ JAK NAJWIĘCEJ!
NA ZBIÓRKĘ MOŻNA ODDAWAĆ:
KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, KABLE ITP.
UWAGA!
PROSIMY NIE PRZYNOSIĆ TONERÓW, BATERII, LAMP I ŚWIETLÓWEK.
CO ZBIERAMY? 👇👇👇
https://drive.google.com/.../1hQ06j4BibuV8rzBuXXw.../view...
DZIĘKUJEMY! 💚💚💚