30 kwietnia 2026 r.
Uczennice klasy 7 Joanna Wieczorek i Emilia Zaremba reprezentowały nasza szkołę podczas XXI Rejonowego Dyktanda w Kluczborku, organizowanego przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku. Z ortografią zmierzyli się uczniowie szkół podstawowych powiatu oleskiego i kluczborskiego.
Na wyniki musimy jeszcze poczekać, a dziewczętom życzymy powodzenia! 😀❤️









