12 listopada odwiedziła nas pani Patrycja Kierat, lekarka. Podczas spotkań z klasami rozmawiała z uczniami o szkodliwości nadużywania cukru, sięgania po używki typu papierosy, alkohol, narkotyki i napoje energetyzujące, o metodach chroniących przed uzależnieniami oraz podstawowych zasadach zdrowego stylu życia. Uczniowie chętnie zadawali pytania i równie chętnie odpowiadali na pytania pani Doktor, przy czym wykazałli się sporą wiedzą medyczną. Pani Patrycja zachęciła ich do regularnego badania się i dbania o zdrowie.
Pani Patrycja Kierat jest absolwentką Publicznego Gimnazjum w Radłowie. Miło nam było powspominać jej szkolne czasy. 😀